Evet. Gelişmiş ve kullanımı kolay altyapımız sayesinde hiç zorlanmadan ürün satışına başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen VesaSoft ayrıcalığına katılmak! İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizle beraber yanınızdayız!

Vesasoft yazılımı; VesaBasic, VesaPro, VesaPremium olmak üzere 3 farklı paketten oluşmaktadır. E-ticaret paketlerimizi incelemek ve daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kiralama esasına dayalı eticaret paketlerimizde barındırma (hosting), SSL (Güvenlik Sertifikası), yedekleme, yazılım güncelleme ve teknik destek hizmetlerinin tamamı ücretsiz olarak tüm paketlerimizde bulunmaktadır.

Vesasoft E-ticaret yazılımı hem ilk yıl hem de sonraki yıllarda yıllık yenileme bedeli aynıdır. İlk yıl "lisans ücreti" adı altında ek ücret talep edilmez. Her yıl aynı ücreti ödersiniz.

Paket yenileme fiyatlarımıza; e-ticaret yazılım kiralama, ssl, hosting, yedekleme, yazılım güncelleme ve destek hizmetlerimiz de dahildir.

Bilmelisiniz ki; yıllık yenileme bedeli almadıklarını iddia eden yazılımlar için barındırma (hosting), ssl (güvenlik sertifikası), yazılım güncellemeleri, teknik destek hizmeti ve daha bir çok hizmeti tarafınıza faturalandırarak yenileme bedellerinden çok daha yüksek rakamları ödemek zorunda kalırsınız. "E-ticaret" hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla yola çıkan Vesasoft, yenileme bedellerinden ayrı hiç bir ücret talep etmez.

Evet! Vesasoft E-Ticaret Yazılımları %100 yerli ürün olup, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ve halen güncel kalması için çalıştığımız bir eticaret yazılımıdır.

Piyasada sıklıkla göreceğiniz; açık kaynak veya ücretsiz yazılımlardan değildir!

Sunucularımız Türkiye'de bulunmakta ve yeni nesil bulut (cloud) SSD sunuculardan oluşan altyapımızla hızlı ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Hayır. Paket fiyatlarımız dışında hiç bir ekstra ücret veya sürpriz ücret ödemezsiniz.

VESASOFT'TA SÜRPRİZ MASRAF OLMAZ!

Evet, dilediğiniz zaman paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Hayır, yapmış olduğumuz yazılım güncellemeleri için hiç bir ücret ödemezsiniz! Güncellemeler tarafımızca mevcut tüm müşterilerimize ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Hayır, teknik destek hizmetimiz ücretsizdir. Bunun yanında teknik olmayan konularda da dilediğiniz zaman bize danışabilirsiniz. Dileyen müşterilerimize uzak masaüstü bağlantısı ile canlı eğitim hizmetini de ücretsiz sunmaktayız.

Evet, Vesasoft eticaret yazılımı ile birlikte tüm paketlerimizde paylaşımsız 256 Bit SSL Hizmeti ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Evet, tüm site içeriğiniz ve verileriniz günlük yedeklenmektedir.

Yedekler güvenlik ve yasal nedenlerden dolayı müşterilere verilmemektedir. Yedeklerin tutulmasındaki amaç olası felaket senaryolarına karşı sitenizi korumak ve veri kaybı yaşamanıza engel olmaktır.

Bizden almış olduğu hizmeti sonlandırmak isteyen müşterilerimiz talep etmeleri halinde müşteri, sipariş, üye ve ürün datalarını ücretsiz olarak teslim etmekteyiz.

Evet! Vesasoft E-ticaret yazılımında dilerseniz xml entegrason modülü ekleyebiliyor ve kullanımınıza sunabiliyoruz. Yapmanız gereken hemen bir paket satın almak ve xml entegrasyon yaptırmak istediğiniz hakkında talebinizi bize iletmek!

Hayır, bizden e-ticaret hizmeti alabilmeniz için firma sahibi olmanıza gerek yoktur. T.C. Kimlik numaranız ile birlikte paket satın alabilirsiniz. Fakat internet üzerinden yapılan satışlarda fatura kesme zorunluluğu olduğunu, sanal pos alabilmeniz için de banka veya ilgili kurumların vergi mükellefi olma şartı aradıklarını unutmamanız gerekmektedir.

E-ticaret sitenizi n11, hepsiburada, gittigidiyor ve trendyol gibi birçok pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde kategorilerinizi kolayca eşleştirebilir, ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi tek panel üzerinden hızlıca aktarıp takip edebilirsiniz.

E-ticaret altyapımız dropshipping yapabilmeniz için uygun olarak hazırlanmıştır. Tedarik zinciriniz aracılığı ile ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

%100 mobil uyumlu bir eticaret sitesine sahip olursunuz. E-ticaret paketlerimizin tamamında mobil uyumu standart olarak gelmektedir. Mobil veya masaüstü tüm cihazlar için uyumlu, kullanıcı dostu tasarımlar için ekibimiz özenle çalışmalar yürütmektedir.

Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu bir siteniz olacaktır. Altyapımız seo için sizlere bir çok tavsiyeler sunar, yardımcı olur. Sürekli güncelleme alan altyapımız seo açısından da günümüz trendlerine uygun şekilde güncel tutulmaktadır. Arama motorlarında iyi bir yer edinebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi altyapımızda sizlere sunuyoruz.

Ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve güncel hizmeti sunabilmek için sürekli çalışıyoruz. İhtiyacınız olan her şeye altyapımız sayesinde ulaşırsınız. Sürekli güncellemeler alır, yeni trendlere uygun olarak destekler sunarız. Kaliteli hizmetin yanında büyük bir ekibi de kullanma fırsatı yakalarsınız. Ayrıca ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız!

Sorularınıza yanıt bulamadınız mı? Bize sorun, kafanızda soru işareti kalmasın!

< WhatsApp ile iletişime geç